Previous Next

Kolm Kanaari saart, tõus El Teide tippu (18.-28.03.2024)

Kanaari triloogia annab hea võimaluse nautida keset talve suvesooja Kanaaride saarestiku kolmel saarel Gran Canaria, Tenerife ning La Palma. Ronime ka saarestiku kõrgeima tipu El Teide (3715m) otsa.

Registreeru

Kanaari saarte üheks suurimaks ahvatluseks on sealne kliima, kus aastaringselt valitseb suvi. Plaanime külastada kolme saart, Gran Canaria, Tenerife ning La Palma. Aktiivseid matkapäevi on kokku 9. Matka alustame me Gran Canaria saarel, kus eesmärgiks läbida 4 matkapäevaga parim osa GR131 matkarajast. Edasi liigume praamiga Tenerife saarele, kus püüame peale aklimatisatsioonimatku jõuda saarestiku kõrgeimale tipu El Teide’le (3715m) otsa. Matka lõpetame La Palma saare vulkaane väisates.

Aktiivsed päevad saavad olema 4-8 tunnised. Pikemate matkapäevade vahele sättime ka lihtsamaid matkapäevi, kus on võimalus puhata ja energiavarusid täiendada. Soovi korral saab mõne matkapäeva vahele jätta ning võtta päeva linnaturismiks ja rannapuhkuseks.

Matk ei ole nõudlik varustuse osas ning täpsema nimekirja varustuse osas saadame juba registreerunutele. Kõik matkapäevad teeme väikse kerge seljakotiga, kuhu mahutame vihmajope, sooja fliisi ning joogipudeli koos söögiampsudega.

Ööbime lihtsates hostelites ja külaliskorterites ning ühe öö veedame eksklusiivselt tähistaeva all bivikottides.

Saartel liiklemiseks kasutame lisaks matkamisele kohalikke busside, pisut ka taksode ning ka rendiautode abi. Nii saame mugavalt ja kiirelt matkaraja alguspunkti ja hiljem tagasi majutuspaika. Saarte vahel liikumiseks kasutame kohalikke praame.

Kes soovib, võib Gran Canariale tulla varem või lahkuda Tenerifelt hiljem, et saaks täiega puhkust nautida. Vaatamisväärsusi ning randu rannapuhkuseks jagub mitmeks nädalaks.

Kohale jõudmiseks tuleb kasutada lennuvarianti ning selle proovime leida ühiselt, et saaksime kogu grupiga saarele ja tagasi lennata. 

Grupi maksimaalne suurus koos grupijuhiga 8 matkajat.

Grupijuhi rollis on Karu.

Osavõtutasu 350 EUR  

NB! Nipernaadi pole reisbüroo vaid matkaklubi ning ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab matka organisatoorsed kulud.

Lisakulud

  • Lennupilet Kanaaridele ja tagasi, 150 – 750 € (lähtudes sellest kui otse ning kui mugavalt soovite lennata)
  • Rendiauto rent ja kütus (jaguneb grupiliikmete vahel), bussipiletid ja takso kasutus kui peaksime bussile mitte jõudma
  • Praamipiletid saarte vahel (ca 125 EUR)
  • Majutus hostelites, hotellides (ca 300 EUR)
  • Varustuse rent, juhul kui midagi on puudu, vaata Klubi varustuse rendi lehekülge.
  • Toitlustus kogu reisi vältel (söömiseks kasutame eelkõige kohapealseid väikeseid restorane, kus pakutakse suurepäraseid mereande ning loomulikult kõikvõimalikke Lõuna-Euroopa toite, hommikusöögid majutuspaikades vaaritame ühiselt)
  • Tervise- ja reisitõrke kindlustus (kohustuslikud)

Registreeru

Seni reganud

Lisainfo

Karu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 52 77 540

Vt eelmise Tenerife matka galeriid