Matkapliitide rent

ETA Lite

etaliteNn egoistipotike, millest peaks üksi matkates täiesti piisama. Grupis matkates on see lisavõimalus õhtul telgis üks lisajook vaaritada või nt öösel enne tõusule minekut hommikurüübe valmistada juhul, kui olud väljas ei võimalda/soodusta grupitoitlustust. Samuti on suurepärane variant olla nt Nepaalis trekkides või kustahes ilmas ringi rännates kuuma joogi osas sõltumatu teemajadest.
Pliit kinnitub poole liitrise ETA poti külge uudse ja lollikindla lukustussüsteemiga. Poti ümber on kuumuskindel kate, mis tagab energia efektiivse kasutuse. Pole probleemi kuuma joogiga potti ka palja käega tõsta. Poti sisse saab pakkida ka 100 gr gaasiballooni. Süsteemi saab kas nööri abil telgi esikusse üles riputada või toetada balloonijalgade peale (jalad on komplektis kaasas). Kolme väikse lisapoldi abil saab pliidi kohandada ka pannialuseks või suurema ETA poti aluseks. Viimasel puhul tuleks riputuseks soetada spetsiaalsed lisatrossid. Ballooni pole komplektis kaasas.

Vaata tutvustust

 • Kaal: 355g
 • Võimsus: 1500W
 • Süüde: Piezosüüde

Rendihind: NV või kuni 3 p -10 EUR; kuni 1 nädal -15 EUR; kuni 2 nädalat -20 EUR; Kuni 3 nädalat -25 EUR; kuni 1 kuu -30 EUR. Asendushind -100 EUR. Rendis 1 ETA Lite matkapliit. Soovi korral saab Klubist osta ka gaasiballooni.

Varustuse rentimine

ETA Spider

etaspiderEta Spider on hea valik oludesse, kus tuleb nt telgi esikus tormivarjus süüa vaaritada. Aluseks saab kasutada nt istumisalust, on ka variant süsteem spetsiaalsete trosside abil lakke riputada (trossid tuleb eraldi soetada). Muidugi saab seda ka igal pool väljas kasutada.

Süsteemist piisab kuni 2 inimese toitlustamiseks, liitri vett saab kuumaks loetud minutitega. Kuumuse juhtimise ja tuulekaitsete süsteem tagab väga hea kütuse kasutamise efektiivsuse. Poti sisse saab pakkida 100 gr gaasiballooni. 1L ETApott ja tuulekaitse kuuluvad komplekti. Komplektis on  spetsiaalne ümbriskott, mille sees püsib toit soe pikemat aega. Süsteemi peal saab kasutada ka väikest panni nagu nt Primus Litech Pan, või mõnda suuremat potti. Balloon pole komplektis kaasas.

Vaata tutvustust

 • Kaal: 599g (ilma lisadeta)
 • Võimsus: 2000w
 • Süüde: Piezosüüde (süütaja eraldi kaasas)

Rendihind: NV või kuni 3 p -10 EUR; kuni 1 nädal -15 EUR; kuni 2 nädalat -20 EUR; kuni 3 nädalat - 25 EUR; kuni 1 kuu -30 EUR. Asendushind -100 EUR. Rendisl 1 ETA Spider komplekt. Soovi korral saab Klubist osta ka gaasiballooni.

Varustuse rentimine

EasyFuel ja EasyFuel Duo

easyfuelMatkapliitide klassika, võimas ja lollikindel gaasipliit matkale, kus vaja toitlustada suuremat hulka inimesi. Mõistagi sobib ka üksi või kaksi matkajale. Kolm jalga, tugev ja stabiilne. Võimalik ka suuremat potti kasutada. Praktikas on kasutatud kuni 10L potti. EasyFuel pliidile sobib vaid keermega gaasiballoon, EasyFuel Duol on gaasiballooniga ühendamiseks spetsiaalne adapter, mis sobib nii keermega kui klik süteemiga gaasiballoonile. Väga hea lahendus rajoonides, kus pole ette teada, millist gaasiballooni leida õnnestub. Universaalne duo ühendus sobib enamuste balloonidega, mis turul leida v.a perforeeritavad variandid, mis natukenegi tõsisema matka puhul nagunii arvesse ei tule. 
Komplektis on kaasa alumiiniumplekist tuulekitse ja reflektor, ning universaalne tööriist, millega vajadusel saab pliiti parandada. Gaasiballooni pole kompletis kaasas.

 • Kaal 346 g (ilma lisadeta)
 • Võimsus 3000 W / 10500 BTU/h
 • Süüde manuaalne

Rendihind: NV või kuni 3 p -10 EUR; kuni 1 nädal -15 EUR; kuni 2 nädalat -20 EUR; kuni 3 nädalat -25 EUR, kuni 1 kuu -30 EUR. Asendushind -100 EUR. Rendis 1 EasyFuel ning 2 EasyFuel Duo pliiti. Soovi korral saab Klubist osta ka gaasiballooni.

Varustuse rentimine

Frigg Stowe

friggstove

 

Suur lollikindel ja tugev kämpapliit, mis sobib Primuse korduvtäidetavatele balloonidele. See annab olulise võidu gaasi hinnas. Puuduseks suurem kaal, samas autoturismi puhul või kämpas, kus balloone ega pliiti seljas pole vaja vedada, ei oma kaal ega suurus tähtsust. Pliit ühendatakse otse ballooni peale. Sama ballooni peale saab ühendada ka Primuse infrapunakiirguri Loke, mille tulemusena saab kaks ühes süsteemi, pliit pluss soojendi. Väga mugav kasutada suures kämpatelgis. Laenutatakse koos Primus korduvtäidetava ballooniga. Rendisummale lisandub kulutatud gaasi hind.

 

 • Kaal 762 g (ilma balloonita)
 • Võimsus 2200W
 • Süüde manuaalne
 • Mõõtmed 225x90mm (ilma balloonita)

Rendihind: NV või kuni 3 p -10 EUR; kuni 1 nädal -15 EUR; kuni 2 nädalat -20 EUR; kuni kolm nädalat - 25 EUR; kuni 1 kuu -30 EUR. Asendushind konplektile  -100 EUR. Rendis 1 komplekt (pliit ja balloon).

Varustuse rentimine

Infrapunakiirgur Loke

loke

 

Gaasil töötav võimas infrapunakiirgur, mida kasutatakse Primuse korduvtäidetavate gaasiballoonide peal. Koos Frigg pliidiga on heaks süsteemseks lahenduseks kämpades. Talimatkadel suurepärane soojusallikas suurde matkatelki. Laenutatakse koos Primus korduvtäidetava ballooniga. Rendisummale lisandub kulutatud gaasi hind.

 

 

 • Kaal 640 g (ilma balloonita)
 • Võimsus 2000 - 2500 W
 • Süüde manualnel
 • Mõõdud275 x 190 x 150 mm (ilma balloonita)

Rendihind: NV või kuni 3 p -10 EUR; kuni 1 nädal -15 EUR; kuni 2 nädalat -20 EUR; kuni kolm nädalat -25 EUR; kuni 1 kuu -30 EUR. Asendushind komplektile -100 EUR. Rendis 2 komplekti (kiirgur+balloon).

Varustuse rentimine