Previous Next

Läänemaa sügisene jalgsimatk (23.-25.10.2020)

Paljudel nipernaadidel on jäänud sügisene matkahooaeg lühikeseks, sestap võtame oktoobrikuu lõpus ette jalgsimatka ning matkame 820 km pikkusest RMK Peraküla-Ähijärve matkateest esimesed 80 km.

Kohad grupis on täitunud!

Registreeru ootelisti

Matkaks koguneme reede, 23.10 hommikul kell 9.00 Tallinnas Balti jaama parklas, kus jaguneme autodesse. Autosõiduks kulub pisut üle tunni, misjärel alustame matka Nõva külastuskeskusest Vihterpalu suunas. Esimesel päeval läbime 28 km pikkuse rajalõigu. Laupäeval, 24.10 matkame Vihterpalust Rummu karjäärini, läbides 33 km pikkuse osa matkarajast. Pühapäeval, 25.10 läbime 20 km pikkuse lõigu ning matka lõpetame Keila rongijaamas, istume rongile ning sõidame tagasi pealinna.

Oludest

Matkaeelselt jaguneme kahe kaupa telkkondadese ning matka vältel ööbime kaks ööd telkides. Rummu karjääri juures ööbime teisel õhtul kämpingus ning meil on võimalus ka pesuruumide kasutamiseks. Lisaks saame seal ka saunas käia ning sauna kõrval end ka Rummu karjääri külmas vees karastada.

Õhtu- ja hommikusöögid vaaritame telkkondade kaupa telklaagris ning matkapäevade jooksul sööme lõunasöögi jooksvalt puhkepeatustes. Teisel ja kolmandal päeval külastame kohalike külapoode, seega kolme päeva matkasööki ei pea matkakotis kaasas vedama. Endaga tuleb aga kaasas kanda kõik vajalik ööbimiseks, toidu valmistamiseks, sama päeva matkasöök ning ilmale vastav matkariietus. 

Soovi korral võib kaasa teha kolmest matkapäevast ka kaks või ainult ühe.

Kohti grupis on 20. Gruppi juhib Karu.

Osavõtutasu

  • Kuni 10.10.2020 - 45 €
  • Alates 11.10.2020 - 55 €.

Võimalikud lisakulud

  • Jagatud kütusekulu Balti jaamast Nõva külastuskeskusesse
  • Rongipilet tagasiteel Kasemetsa-Balti jaam
  • Toidukulu telkkonna peale
  • Vajalik varustuse rent / soetamine kui vajalikust matkavarustusest on midagi puudu. PS! Matkavarustust on võimalik rentida ka Nipernaadist

Registreeru

Seni reganud

Lisainfo

Karu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., 52 77 540