Nipernaadi vedurid

hp4pisi-pisi

Heldur Pedajas    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Matkakogemust enam kui kolmkümmend aastat ...loe edasi 

kalle2-pisi-pisi

Kalle Hansen    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Põhiline armastus on mäed ja alpinism ...loe edasi

karu2pisi-pisi

Kunnar Karu    See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alles see oli, kui ma ei suutnud kuidagi mõista inimesi, kes raske kott seljas mägedes turnisid ...loe edasi

ain2pisi-pisi

Ain Valu  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Kes seda täpselt mäletab, kunas esimene matk tehtud sai, aga mõnikümmend aastat on selles vallas jebitud küll ...loe edasi

kristelpisi-pisi

Kristel Kok  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Matkamisest ja mäesuusatamisest on saanud minu teine elu, et mitte öelda see päris elu :) ...loe edasi

craig2pisi-pisi

Craig Tislar  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Mäed on ammune armastus, oleks vaid aega rohkem käia ...loe edasi

hedi2pisi-pisi

Hedi Pedajas  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Nipernaadlus on mul kardetavasti geenides ...loe edasi

tonispisi-pisi

Tõnis Rindesalu  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
Matkamisse, eriti kõrgetes mägedes ja raske kotiga, suhtun endiselt ettevaatlikult:) ...loe edasi