Matkavarustuse tellimiskampaaniad

Kuna matkavarustuse kättesaadavusega Eesti poodides on nagu ta on, siis korraldame aeg-ajalt klubi rahvale tellimiskampaaniaid. Kui leiame hea hinna ja kvaliteedi suhtega varustust, mis läbivad ka meie matkapraktikute karmi testimise, siis võtame tootja või tarnijaga kontakti, lepime kokku tarne tingimused, kogume kokku huviliste tellimused ning teeme ühishanke. Koostöös mõne usaldusväärsema Eesti tootjaga oleme ka ise varustust disaininud ja testinud nn R&D by Nipernaadi projekti raames.

Hetkel saab tellida:

NB! Tegemist on ettetellimise kampaaniatega. See tähendab, otsustama peab ette antud aja jooksul, vormistama tellimuse ning maksma kauba eest ka raha ära. Mingit kaubavaru klubi ei soeta.

Kui keegi leiab asjalikku matkatarbe, mis võiks olla kättesaadav ka teistele matkafännidel, siis võiks saata põhjendatud ettepaneku See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kui asjal on jumet, püüame need oma hankeplaanidesse sobitada.