Previous Next

Sügismatk Rootsis, Kebnekaise (19.-29.08.2021)

8-päevane matk mööda Rootsi tuntuimat matkarada Kungsleden tõlkes Kuningate rada. Siht on jõuda Rootsi kõrgeimasse tippu Kebnekaise (2106m). Matka aeg on valitud selliselt, et saaksime selle ära teha enne lume tulekut, mil tundras valitseb „ruska“. Just sellel ajal on sealne loodus on oma parimates värvides.

Registreeru

Reis koos lendamise, ringi ja bussisõiduga kestab 10 päeva. Sellest aktiivne matk 8-päeva, mille jooksul läbime mööda kuningate rada ca 140 km, käime ära Rootsi kõrgeimas tipus Kebnekaise (2106m) ning  ronime ka Passustjäkka (1935m) ja Sälka (1865m) tippudesse.

Oludest

Matkasöögid pakime osaliselt kaasa juba Eestist ning varusid täiendame hüttides. Püüame seljakotid saada võimalikult kergeks. Söögid aktiivse matka ajal valmistame ühiselt, väljaspool matka toitub igaüks vastavalt oma soovidele. Ööbimiseks kasutame kohalikke hütte.

Täpsema varustuse nimekirja saadame registreerunutele.

Osalemistasu 250 EUR

NB! Nipernaadi pole reisbüroo vaid matkaklubi ning ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab ettevõtmise organisatoorsed kulud. Lisaks tuleb leida transpordivõimalus matka alguspunkti ja tagasi ning sõlmida reisikindlustuslepingud. Iseenesest on see  igaühe enda organiseerida/vastutada, kuid selleks, et grupp saaks samaaegselt rajooni ning tagasi, oleme välja otsinud võimalikud variandid, mida soovitame kasutada. Ülejäänud kulud klapime jooksvalt, nii nagu need matkal tekivad.

Lisakulud

  • Lennupilet Kirunasse ja tagasi
  • Rongipilet Kirunast Abiskosse ning bussipilet Nikkaluoktast Kirunasse
  • Hüttides ööbimise tasud
  • Toit kogu matka vältel (menüü koostame ja toiduianed ostame suuremas osas juba Eestis)
  • Tervisekindlustus
  • Täiendav majutuskulu kui me peaks plaanitust varem rajoonist välja tulema
  • Matkavarustuse rent / ost kui midagi vajalikku peaks puudu olema. Soovitame kasutada Klubi varustuse rendi projekti.

Registreeru

Seni reganud

Lisaks grupijuhile on kohti grupis 10

Lisainfo 

Karu  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  52 77 540