Previous Next

Suvelõpu matk Rootsis, Jämtland (06.-16.08.2021)

7-päevane matk Rootsi ühes tuntuimas matkapiirkonnas, Jämtlandi maakonnas. Külastame Sylarna, Helagsi ja Väladaleni loodusparke ning ühtlasi teeme tipuradiaali sealse piirkonna kõrgeimasse tippu Storsylanile (1762m), mis asub Rootsi-Norra piiril.

Registreeru

Ettevõtmine koos bussisõidu ning matkamisega kestab 11 päeva. Sellest aktiivne matk 7 päeva, mille jooksul läbime ca 120 km (matkapäevade pikkused 15-20 km).

Oludest

Matkasöögid pakime osaliselt kaasa juba Eestist ning varusid täiendame hüttides. Püüame seljakotid saada võimalikult kergeks. Söögid aktiivse matka ajal valmistame ühiselt hüttides, väljaspool matka toitub igaüks vastavalt oma soovidele. 

Ööbime telkides kohalike hüttide juures, nii et saaksime kasutada kohalike hüttide infrastruktuuri (köök, WC, pesemisruumid, saunad). Matka-eelselt ja -järgselt ööbime mägihüttides. 

Rootsi sõiduks kasutame mugavat matkabussi ning öist laevatransporti.

Täpsema varustuse nimekirja saadame registreerunutele.

Osalustasu 490 EUR

NB! Nipernaadi pole reisbüroo vaid matkaklubi ning ei koosta ega müü pakettreise. Osalemistasu katab ettevõtmise organisatoorsed kulud. Lisaks tuleb sõlmida reisikindlustuslepingud. Ülejäänud kulud klapime jooksvalt, nii nagu need matkal tekivad.

Lisakulud

  • Toit kogu matka vältel (menüü koostame ja toiduained ostame osalt juba Eestist)
  • Tervisekindlustus
  • Täiendav majutus- ja transpordikulu kui me peaks plaanitust varem rajoonist välja tulema
  • Matkavarustuse rent / ost kui midagi vajalikku peaks puudu olema. Soovitame kasutada Klubi varustuse rendi projekti.

Registreeru

Seni reganud

Lisaks grupijuhile on kohti grupis 8

Lisainfo

Karu, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  52 77 540