Previous Next

Nepal, Mustangi Kuningriik (13.04 - 02.05.2019)

Matk/trekkimine, mille käigus saab ülevaate Nepaali kirevast eluolust. Osaleme kohaliku aastavahetuse pidustustel Bhaktapuris, rändame Mustangi eraklikus kuningriigis, puhkame kunagises hipide paradiisis Pokharas ja tutvume "rahvaste paabeliga" Nepaali pealinnas Kathmandus.

Registreeru 

Reis on mitmekesine, kestab kolm nädalat, aga kui juba nii kaugele minna, siis nädalast või ka kahest oleks ilmselgelt vähe. Üritame saada parima ülevaate kohalikest vaatamisväärsustest. Matkamine ei nõua spetsiaalettevalmistust. Soovitused, sh ka mida varustusest vaja läheb, anname registreerunutele hiljem. Puuduolevat on võimalik rentida/osta kas klubist või Kathmandust.

Matkal kõnnime suurusjärk 6 tundi päevas, sestap võiks parema enesetunde huvides ihule enne reisi väikse liikumiskoormuse anda.

Kuivõrd kohapealne teenindus on mõistliku hinnaga, on plaanis nautida täisteenindust, so palkame kohapealt endale kandjad, sööme ning magame teemajades. Seda enam jääb aega iseenda, hea seltskonna ja kaunite loodusvaadete nautimiseks. Matka käigus tõuseme koahti enam kui 4km kõrgusele. Õhutemperatuur on suhteliselt soe, asetsevad Himaalaja mäed ju kaugel lõunas, siiski on vajalik aklimatiseerumine. Reisiplaanis oleme sellega ka arvestanud.

Reis algab Bhaktapuris ja lõppeb Nepaali pealinnas Kathmandus, kus igaüks saab üle vaadata sealsed ajaloolis-kultuurilised vaatamisväärsused. Aega selleks on plaanitud piisavalt.

Mustangi nimetatakse ka - The Last Forbidden Kingdom. Piirkond avati alles 1992. a matkajate vastuvõtuks ja nendegi arvukust piiratakse praegu, et säilitada kultuuri- ja looduspärandi puutumatust. Lisaks väisame Pokharat, Nepaali üht peaaegu et kuurortlinna. 

Täpsema reisplaani saadame juba registreerunud inimestele. 

Osavõtutasu 2580 EUR. Sellele lisanduvad lennupiletid Kathmandusse ja tagasi ning Nepali viisa, mille Eesti kodanik saab soetada Kathmandu lennujaamast. Vajalik on ka korralik kindlustus (eeskätt tõrke- ja tervisekindlustus). 

Osavõtutasus sisaldub:

  • Majutus linnades ja trekil (hotellides kahestas tubades, trekil teemajades kahesed kuni neljased toad)
  • Transefeerid, siselennud Nepalis
  • Kandjate teenus trekil (sisaldab ka kandjate kindlustust)
  • Annapurna rahvuspargi maks, Mustangi treki eriluba
  • Toitlustamine ( täistoitlustus trekil/mäel, hommikusöögid hotellides)
  • Vajadusel sulejope, -magamiskott
  • Eestikeelne reisisaatja /mägigiidid
  • Organisatoorsed kulud
  • Toitlustus treki ajal (kolm korda päevas)

NB! Nipernaadi pole reisibüroo vaid matkaklubi, mistõttu me ei koosta ega müü pakettreise. Reisi korraldaja on OÜ E-Turist Reisibüroo, kes vastutab kõigi reisiga seotud korralduslike ning juriidiliste külgede eest. Palun tutvu E-Turist reistingimustega.

Registreeru

Seni reganud

Lisainfo

Kalle Hansen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  5017229

E-Turist reisitingimused