Previous Next

Suusareis: Himos (01.-04.03.2018)

Kiire suusapuhkus, põhjanaabrite juures. 2 ja pool päeva on piisav selleks, et sealsed nõlvad viimseni läbi sõita. Himos on hea koht oma sõiduoskuse lihvimiseks ja mõne tõsisema suusareisi jaoks ettevalmistumiseks. Hea võimalus ka neile, kelle tööd/tegemised ei võimalda pikemat suusapuhkust ette võtta. Kui aga mäesuusatamine ei ahvatle, võib murdmaaradu nühkida. 

Grupp täis!

Registreeru
Kohale sõidame ise roolis. Kui võimalik, siis kasutame oma autosid/väikebussi. Kui tulijate hulgas kellelgi sobivaid sõiduvahendeid pole, rendime 9 kohalise väikebussi. Majutus on broneeritud suusamajas Teravjärvil, kuhu mahub 9 inimest. Söögi valmistame üheskoos möki köögis kaasavõetud toiduainetest. Hommikul läheme koos mäkke ning tuleme õhtul tagasi. Nõlvadel on mugavad laavud, kus on mõnus lõunasöögiks liha grillida. Majutusest suusakeskusesse on umbes 3 km. Ümbruskonnas on ka arvukalt murdmaaradu. 

Kuna aega mäes pole liiast, ei tasu seda kulutada päris algõppe peale. Sestap soovitame päris algajatele osaleda suusapäeval Kivilõlis, kus saab omandada mäesuusatmise algteadmised ja esmased kogemused.

Osavõtuks on vaja kindlasti registreeruda, mida varem, seda parem. 

Kogukulud reisi peale jäävad 250-270 EUR ringi, sõltuvalt sellest, kuidas õnnestub lahendada transpordivahendite küsmus. Arvesse on võetud nii transport, maja üür kui mäepiletid. 

NB! Nipernaadi pole reisbüroo vaid matkaklubi ning ei koosta ega müü pakettreise.  Kulud klapime osalejate vahel nii nagu need tekivad.

Registreeru

Seni registreerunud

Lisainfo

HP - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  56682492

Kristel - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.