Previous Next

Annapurna matk, Chulu West tipp 6420m (16.04-06.05.2018)

Trekime üheks maailma parimaks peetaval trekirajal Annapurna mägimassiivi ümber, külastame Tilicho järve, mis on üks kõrgeimaid maailmas, kes soovib/suudab ronib Chulu West (6420m) tippu. Reisi lõpus puhkame kunagises hipide paradiisis Pokharas ja vaatame üle Nepaali pealinna Kathmandu parimad paigad.

Jäänud 2 viimast kohta!

Registreeru

Reisil on kaks erinevat varianti. Enamuse osa reisist on kogu reisiseltskond koos ja kõik trekivad Chulu West baaslaagrisse (4700m). Korralikuma mägironimise ettevalmistusega inimesed saavad katsetada Chulu West tippu tõusmist, ülejäänud külastavad samal ajal Tilicho järve. Peale tipuüritust saavad grupid taas kokku ja naudivad Pokhara ja Kathmandu paremaid palasid.

Reis on mitmekesine, kestab  kolm nädalat, aga kui juba nii kaugele minna, siis nädalast või ka kahest oleks ilmselgelt vähe. Üritame saada parima ülevaate kohalikest vaatamisväärsustest. Matka/trekkimise osa ei nõua spetsiaalettevalmistust. Soovitused, sh. ka mida varustusest vaja läheb, anname registreerunutele hiljem. Puuduvat on võimalik rentida/osta kas klubist või kohapealt. Chulu West tipuüritus eeldab siiski varasemat mäeronimise kogemust.

Matkal kõnnime 6-8 tundi päevas, sestap võiks parema enesetunde huvides ihule enne reisi väikse liikumiskoormuse anda. Paha mõte pole ka klubi matkakoolitustel osalemine.

Kuivõrd kohapealne teenindus on suhteliselt odav, on plaanis matkal nautida täisteenindust, so palkame kohapealt endale kandjad, sööme ning magame teemajades. Seda enam jääb aega iseenda, hea seltskonna ja kaunite loodusvaadete nautimiseks. Matka käigus tõuseme enam kui 5,4 km kõrgusele. Õhutemperatuur on suhteliselt soe, asetsevad Himaalaja mäed ju üpris lõunas. Siiski on vajalik aklimatiseerumine. Reisiplaanis oleme sellega ka arvestanud.

Tipugrupp vajab ka mägivarustust ja oskust sellega ümber käia, ülemised ööbimised on telkides.

Reis algab ja lõppeb Nepaali pealinnas Kathmandus, kus saab üle vaadata sealsed ajaloolis-kultuurilised vaatamisväärsused. Aega selleks on plaanitud piisavalt.

Täpsema reisprogrammi ja soovitused varustuse osas saadame registreerunutele.

 

Osavõtutasu 1990-2980 EUR (sõltub, kas valida ronimine Chulu West mäele või matkata Tilicho järve ümbrusesse). Sellele lisanduvad lennupiletid Kathmandusse ja tagasi ning Nepaali viisa, mille Eesti kodanik saab soetada Kathmandu lennujaamast. Vajalik on ka korralik kindlustus (eeskätt tõrke- ja tervisekindlustus, tipuhuvilistele ka mäekindlustus). 

Osavõtutasus sisaldub:

  • Majutus linnades ja trekil (hotellides kahestas tubades, trekil teemajades kahesed kuni kolmesed toad)
  • Transefeerid Nepaalis (ühiskondlik tarnsport, personaalne transport, siselennud)
  • Kandjate teenus trekil (sisaldab ka kandjate kindlustust)
  • Annapurna rahvuspargi maks, treki luba
  • Tipugrupil kohalik mägigiid, mägikandjad, telgid, madratsid, mäemaks
  • Toitlustamine ( täistoitlustus trekil/mäel, hommikusöögid hotellides)
  • Vajadusel sulejope, -magamiskott
  • Eestikeelne reisisaatja /mägigiidid
  • Organisatoorsed kulusid

NB! Nipernaadi pole reisibüroo vaid matkaklubi, mistõttu me ei koosta ega müü pakettreise. Reisi korraldaja on OÜ E-Turist Reisibüroo, kes vastutab kõigi reisiga seotud korralduslike ning juriidiliste külgede eest. Palun tutvu E-Turist reistingimustega.

Registreeru

Seni reganud

Lisainfo

Kalle Hansen See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.  5017229

E-Turist reisitingimused